+372 5656 6330

Fassaadipesu

Fassaadi survepesu kuuma veega

Sõltuvalt fassaadi materjalist ja määrdunud pinna eripärast tuleb välja valida just teile õige lahendus.

Näiteks on levinud arusaam, et krohvfassaadi ei tohiks survepesuriga pesta. Ebapädev ja teadmatu tegutsemine hirmkõva survet kasutades võibki lõhkuda krohvitud seina pinda. Tegelikkuses õigete puhastusvahendite ja professionaalsete töömeetoditega on võimalik aga ülimalt efektiivseid tulemusi saavutada.

Pestes sooja või kuuma veega, puudub vajadus ka tugevama töösurve järele. Näiteks pindadel elutseva rohevetika või sambla eemaldamine erineb töömeetodilt täielikult punavetikast jagu saamisel.

Puhastusvahendid ei kujuta endas ohtu keskkonnale ega inimesele.

Kaitsetöötlus tagab puhta fassaadi aastateks

Pesujärgselt pakume fassaadile kaitsetöötlusena ka spetsiaalse vahendi pealekandmist. Nii saavad pinna poorides nähtamatud mikro- ja makroorganismid lõplikult likvideeritud ning aine püsib pinnal ka kaitsena nende tekke vastu.

Soovitaksime kaitsetöötlust ka vastvalminud või mitte veel pesu vajavatele seintele. Kliendile oluliselt soodsam ennetada tulevikus tekkivat pesuvajadust.

Milliseid fassaade peseme?

Peseme kõiki tüüpe fassaade, olgu pinnal sammal, rohevetikas, punavetikas, hallitus, olmemustus või tolm.

  • Krohvfassaadid
  • Puitfassaadid
  • Betoonfassaadid
  • Kivifassaadid
  • Plekkfassaadid
  • Tellisfassaadid
  • Silikaatkivi
  • Sandwich paneelid

Fassaadipesu hind

Võta meiega ühendust ning koostame just teile personaalse hinnapakkumise, mis tagab ka maksimaalse puhastusefetiivsuse! Hea meelega käime eelnevalt hinnapakkumise tegemiseks ning konsultatsiooniks kohapeal objekti vaatamas. Iga objekt on oma eripäradega ning seetõttu ei ole võimalik olukorda nägemata konkreetset maksumust öelda.

Surven OÜ – kes me oleme?

Surven OÜ on peamiselt Tartus ja Lõuna-Eestis professionaalset survepesutöid pakkuv ettevõte. Tutvuge ka meie teiste teenustega:

Fassaadi puhastus
Fassaadi puhastus
Fassaadi puhastus

Saatke päring

Scroll to top