+372 5656 6330

Tänavakivide survepesu

Tänavakivide survepesu kuuma veega

Ära raiska aega ja närve terasharjade või vuugikaabitsatega oma tänavakivide, unikivide puhastamisele. Eelnimetatud tööriistadega saavutad ainult pooliku ning ajutise tulemuse.

Miks eelistada ja mida sisaldab professionaalne kuumavee survepesu kiviparketi puhastamisel?

  1. Kuumavee survepesu hävitab mikroobide elutegevust ning pärsib nende teket tulevikus.
  2. Survepesu käigus eemaldame täielikult vuukide vahed kõigest ebavajalikust – mullast, samblast, umbrohust jne.
  3. Kivi enda pinnal olev olmemustus, sammal ning hallitus saab eemaldatud. Nii saab kivi uueväärse väljanägemise.
  4. Oluline on ka, et pärast pesutöid ei jääks aed ning ümbruskond porine ega ebameeldiv. Kogume kokku tekkiva sambla ja muda ning viime kliendi poolt näidatud kohta. Vajadusel utiliseerime jäätmejaama. Läheduses asuvad rajatised ning objektid saavad loputatud.
  5. Pesujärgselt teostame vuugivahede liivatamise peenfraktsioon kuivliivaga. Kõige peenema fraktsiooniga kuivliiv täidab tihedalt vuugid, nii ei pääse sammal ja umbrohi kergelt kasvama ning kivid ei hakka vajuma.

Millised on ohud teenusepakkuja valikul?

Professionaalse varustuse olemasolu. Oleme kokku puutunud klientidega, kes paluvad meid appi ebapädeva töö lõpetamiseks. Selleks, et saavutada maksimaalset puhastusefektiivsust, ei piisa kodusest survepesurist, mis on mõeldud näiteks terrassimööbli puhastamiseks.

Võimalus, et pärast pesutöid peab tulema remondimees – professionaalset tehnikat kasutades tuleb osata ka sellega õigesti tööd teha. Ligiduses asuvate objektidega tuleb äärmiselt ettevaatlikult ümber käia, vastasel korral näiteks sokklist krohvi lendab või piirdeaialt värv maas.

Iseenesest mõistetav võiks olla ka kõrvaliste objektide loputamine pesujärgselt. Kahjuks tihtipeale arvatakse, et objekt lõppeb kivi pesuga.

Tänavakivide survepesu hind​

Võta meiega ühendust ning koostame just teile personaalse hinnapakkumise, mis tagab ka maksimaalse puhastusefektiivsuse! Hea meelega käime eelnevalt hinnapakkumise tegemiseks ning konsultatsiooniks kohapeal objekti vaatamas. Iga objekt on oma eripäradega ning seetõttu ei ole võimalik olukorda nägemata konkreetset maksumust öelda.

Surven OÜ – kes me oleme?

Surven OÜ on peamiselt Tartus ja Lõuna-Eestis professionaalset survepesutöid pakkuv ettevõte. Tutvuge ka meie teiste teenustega:

Tänavakivide puhastus
Tänavakivide survepesu. Enne ja pärast
Pesujärgne koristus
Koristame ja utiliseerimine survepesust kogunenud muda
Tänavakivide puhastus
Kivisillutise puhastamine

Saatke päring

Scroll to top