+372 5656 6330

Kodune survepesur vs Kärcher kuumavee survepesur

Jaga
Säutsu
Saada
Kuumavee survepesu

Kevad saabub, ilmad lähevad ilusaks. Üha enam saab aega veeta aias toimetades. Tärkavad lilled teevad aia värviliseks, kui lumejärgne liiv, sool ja mustus muserdab vaatepilti sissesõiduteel, aiamööblil ning -postidel. On tavaline, et lisaks kevadisele suurkoristusel tubastes tingimustes, kuulub kevadsuvisesse rutiini ka üks korralik õuekoristus ja -pesu. Aeg survepesur garaažist välja tuua! Või selle hankimise peale mõelda.

Kodune survepesur – asendamatu abimees igas majapidamises

kärcher survepesur

Kärcher K7 survepesur

Survepesur on koduses majapidamises täiesti asendamatu abimees. Sestap võiks see lihtsamateks aiatöödeks igas elamises olemas olla. Täpsema survepesuri valik sõltub juba konkreetsetest vajadustest. Valik on lai:  alates aiamaa kastmise funktsioonist, lõpetades kanalisatsioonipuhastuse lisavarustusega ning professionaalsete kuumavee survepesuritega. 

Selgita enda jaoks välja, milleks ja kui tihti pesurit kasutaksid ning tutvu erinevate pakkujate ja hinnaklassiga. Väiksem hoovi pindala ja pidev koristus õigustavad ka madalama- ja keskklassi survepesurit igati. Sellest piisab, et hoida mõnusas korras oma grillinurk ja pärast pikka talve aiamööbel puhastada. Saab teha kodust autopesu ning lühem kividest laotud kõnnitee edukalt läikima lüüa!. 

Omalt poolt eelistame ja soovitame kogemuse põhjal Kärcher K7 (väiksemate vajaduste korral Kärcher K5) survepesureid, mis iga majapidamise põhivajadused täidavad, koduhoovi korras aitavad hoida ning aiamaa saadusi veega varustavad. Innovatiivsus, vastupidavus ning hea surve töörõhu ja veevoolu hulk räägivad suurepärase valiku kasuks, et lihtsamad puhastustööd edukalt sooritada. 

Kärcher kuumavee survepesur- tõhus pindade süvapesu

Kärcher kuumavee survepesur

Kärcher kuumavee survepesur

Keerulisemad ja kontrolli alt väljunud olud, kus fassaadil levivad vetikakolooniad, piirdeaiast on saanud mikroobide asumaa ning majakatus näeb välja nagu samblane metsaalune, vajavad pisut tõhusamat ja professionaalset lähenemist. Siin tavaline iga-aastaste aiakoristustööde juures asendamatu survepesur olukorda ei lahenda.  Küll aga teevad sõna otses mõttes imet efektiivsed kõrgema surve ja kuni 90 kraadise kuuma veega töötavad professionaalsed Kärcher kuumavee survepesurid. Nii on võimalik pärast katuse survepesu kuulda naabrilt küsimus, et “millal Sa uue katuse jõudsid panna? Või pärast kõnnitee puhastust imetleda tänavakive, mis on veel puhtam kui prillikivi!

Kuumavee survepesuritel on lisaks kõrgemale töösurvele ja veehulgale oluline erisus ka veetemperatuur. Kuum vesi saab jagu aastatepikkusest sööbinud mustusest ja tapab edukalt pindadel pesitsevad mikroorganismid ilma pinda ennast kahjustamata. Ka väga võimsad 500-1000 baarise surverõhuga külmavee pesurid saavad hakkama mustuse endaga, kuid paraku võib jõuline surve külma vee puhul kahjustada pestava pinna struktuuri. Kuumavee süvapesu kasuks räägib ka pindade kiirem kuivamine. 

Kuumavee survepesurite koduse kasutamise mõttekohaks on nende üsna kõrge hind.Tegemist on professionaalsete seadmetega , mis aitavad kiirelt ja tõhusalt aia korda saada, kuid mis tegelikkuses päris igapäevast kasutust ilmselt ei leia. 

Parim tulemus oma kodule: survepesu fassaadile, katusele ja muudele pindadele

Kodune survepesurKärcher kuumavee survepesur
KasutusLihtsamad puhastustööd aiamööblil, garaažiustel, kõnniteel, aiapiiretel. Ideaalne autopesuks ning aia niisutamiseks.Tõhus aastatega süvenenud mustuse, samblaste katuste, määrdunud majafassaadi ja sööbinud mustusega kõnnidteedele.
Kasutussagedus2-3x aastasKord aastas või mõne aasta jooksul
ToimimineKülm vesi. Mustus eemaldub eelkõige veesurve tagajärjel.Kuum (kuni 90 kraadi) vesi, mis hävitab ka sööbinud mustuse ja mustust tekitavad mikroobid. Ei lõhu pinda
HinnaklassErinevad, vastavalt vajadusele mõõdukas.Pigem kallis või väga kallis
Vajaduse rakendamineIgas majapidamises mõistlik omadaVajadusel pigem teenus tellida ja mure unustada.

Üldiselt piisab igapäevases kodumajapidamises tavalisest külmavee survepesurist, et oma koduaeda hooldada  ja hoida puhtana terrassimööbel, garaažiuksed, majafassaad ja erinevad piirdeaiad. Kindlasti tuleb järgida siin puhastustegevuste pidevust ning kord või paar aastas, kevadel ja sügisel, kriitilised pinnad läbi käia. Tavaline survepesu on mugav moodus ka auto pesemiseks ning läbi spetsiaalse otsiku saab ka aed kastetud.

Aastatevanuse juba sööbinud mustuse ning käest läinud sambla- või vetikakoloonia vastu aitab professionaalne kuumavee survepesu, mis pinnad efektiivselt puhastab ja kuuma vee mõjul ka mustust tekitavad mikroobid hävitab. Kui iga-aastast pinnahooldust jätkata,  on igapäevases majapidamises kuuma süvapesu puhul tegemist pigem harva vajadusega ning tasub kalkuleerida, kas tuhandeid eurosid maksev kuumaveepesur ennast ära tasub. 

Käest läinud pindade, sambla ja vetikate vastu aias tuleb appi Surven kuumaveepesu teenus, mis teostab kvaliteetse kuumavee puhastuse ja saab hakkama ka kõige sügavama mustusega fassaadil või teekividel ja kõige intensiivsema samblaga katusel. 

Tulemust näed piltidel!  Kallist masinat garaaži seisma jätma ei pea ning pinnad puhtuvad, kui samal ajal toas kohvi jood või uue aiaplaneeringu üle mõtiskled. Sa ei pea muretsema ka elektri- ja veevõrgu lähedusest – pinnad saavad puhtaks ka vanas suvilakohas ning sügavas metsamajas. 

Aeg iga-aastaseks aiakoristuseks on käes! Saa aastatega kogunenud mustusest lahti ja küsi pakkumist või lisainfot!

Surven - kes me oleme?

Surven - kes me oleme?

Surven on peamiselt Tartus ja Lõuna-Eestis professionaalset survepesu pakkuv ettevõte. Lisaks pakume kaitsetöötlust erinevatele kivi, fassaadi, betoon ja muude pindade eluea säilitamiseks.

Jätka lugemist

maja müügiks ettevalmistamine

Maja müügiks ettevalmistamine

  Maja müümine võib olla põnev, kuid samas ka väljakutsuv ettevõtmine. Üks oluline osa sellest protsessist on maja väljanägemise parandamine ja potentsiaalsete ostjate ligimeelitamine. Selles

Loe edasi »
Scroll to top